ابزار وبمستر

فروشگاه / قوانین و مقررات فروشگاه
 
تبلیغات
لیست قیمت قطعات یدکی به روز رسانی نشده است،با ما تماس بگیرید
 

قوانین و مقررات فروشگاه

     

توافقنامه بين كاربر و فروشگاه اینترنتی صنایع پمپ سازی اطلس

اين وب سايت قوانين و مقرراتي را جهت استفاده كاربران از سايت تدوين نموده است كه كاربران مجاز به ويرايش آن نبوده و به منظور استفاده از سايت مي بايست با تمامي اين شرايط و نكات اشاره شده به آنها موافقت نمايند.

تغيير و تحول در قوانين و شرايط استفاده از سايت

خدمات و فروش محصولات سایت صنایع پمپ سازی اطلس، صرفاً برای استفاده کاربران عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت صنایع پمپ سازی اطلس برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

عدم استفاده نامشروع يا ممنوع

کاربران گرامی به سایت صنایع پمپ سازی اطلس اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از صنایع پمپ سازی اطلس می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از سايت صنایع پمپ سازی اطلس به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته واز طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.

شرایط فروش

سایت صنایع پمپ سازی اطلس یک سایت فروش کالا بصورت اینترنتی می باشد. که این امر از طریق کارت به کارت و یا پرداخت مستقیم اینترنتی امکان پذیر خواهد بود. که بعد از سفارش به صنایع پمپ سازی اطلس و تماس با ما امکان ارسال محصول فراهم خواهد آمد.

رفع مسئوليت

وب سایت صنایع پمپ سازی اطلس، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد،برعهده ندارد.

پيشاپيش از احترام شما نسبت به قانونها‌ى كپى‌رايت صنایع پمپ سازی اطلس متشكريم مطمئن باشيد كه اين كار شما سبب خواهد شد ما براى ادامه پروژه تصميمات بهترى بگيريم.

     
ادامه